Juvelyrika.lt – juvelyriniai dirbiniai Jums iš mūsų rankų! Svajokite, o mes sukurime!

Juvelyrika.lt – tai juvelyriniai dirbiniai Jums iš mūsų juvelyrų rankų!

Juvelyriniai dirbiniai pristatomi registruotu paštu visoje Lietuvoje ir visiškai nemokamai!

Pristatymo laikas: 1-4 darbo dienos, neskaičiuojant gaminio gamybos laiko, kuris priklauso nuo juvelyro darbo laiko su konkrečiu juvelyriniu dirbiniu ar papuošalu su deimantu.

Galite pasirinkti, kaip jums patogiau, ar kad papuošalas būtų pristatoma į jūsų nurodytą pašto terminalą, ar tiesiai į Jūsų namus. Jei į Jūsų namus atvykęs kurjeris Jūsų neras, tokiu atveju Jums bus paliktas pranešimas, kur galima atsiimti siuntą su žiedu/papuošalu/juvelyriniu dirbiniu.

Primename, kad visi juvelyriniai gaminiai, siunčiami paštu yra apdraudžiami, taigi galite būti ramūs, kad juos tikrai gausite saugiai ir laiku.


Per kiek laiko gausiu prekes?

Kadangi visi mūsų parduodami juvelyriniai dirbiniai yra gaminami specialiai Jums pagal individualų užsakymą, tai kiekvieno jų gamyba užtrunka nuo 14 iki 20 darbo dienų, o siuntimas gali užtrukti iki 4 darbo dienų. Apie tikslesnį pristatymo ir pagaminimo terminą jus informuosime iš karto po to, kai suformuosite užsakymą arba telefonu +370 644 444 69.

Ar galiu ne tik pirkti, bet ir priduoti juvelyrinius dirbinius, auksą, sidabrą? Ar teikiate LOMBARDO PASLAUGAS? Ar superkate auksą, sidabrą, žiedus, grandinėles ir kitus juvelyrinius dirbinius?

Juvelyrika.lt teikia LOMBARDO PASLAUGAS visoje Lietuvoje išskyrus Neringos sav. Superkame auksą, sidabrą, grandinėles, žiedus, bei kitus juvelyrinius dirbinius mūsų skyriuose Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Telšiuose, Kelmėje, Raseiniuose, Šilutėje, Ukmergėje, Panevėžyje, Molėtuose, Utenoje, Rokiškyje, Pakruojyje, Pasvalyje, Jonavoje, Ignalinoje, Visagine, Švenčionyse, Nemenčinėje, Pabradėje, Šalčininkuose, Alytuje, Marijampolėje, Varėnoje ir Druskininkuose. Dėl siūlomos supirkimo kainos už aukso ar sidabro kainą teirautis telefonu +370 644 444 69. LOMBARDO ir JUVELYRO paslaugos gamyba: auskarai, sagės, vestuviniai ir sužadėtuvių žiedai, grandinėlės, papuošalai, pakabukai, vyriški ir moteriški papuošalai, juvelyriniai dirbiniai iš aukso, sidabro pagal užsakymą.

Ar pristatote prekes į užsienį ?

Taip, pristatome į bet kurią jūsų nurodytą šalį. Dėl siuntimo išlaidų tariamasi atskirai el. paštu arba telefonu +370 644 444 69.

Jeigu turite papildomų klausimų ar specialių pageidavimų dėl prekės pristatymo, laukiame jų: +370 644 444 69 arba el.paštu info(a)juvelyrika.lt


Svarbu! Primename, jog papuošalo pateikimo metu Pirkėjas privalo, dar šalia esant kurjeriui patikrinti siuntos būklę bei pasirašyti važtaraštį ar kitą siuntos perdavimo – priėmimo dokumentą. Tik tokiu atveju, t.y. Pirkėjui pasirašius  važtaraštyje ar kitame siuntos perdavimo – priėmimo dokumente yra laikoma, kad siunta jau buvo perduota tinkamos būklės. Pastebėjus, kad pateiktos siuntos pakuotė pažeista (suglamžyta, šlapia ar  kitaip išoriškai pažeista), Pirkėjas privalo tai pažymėti važtaraštyje ar kitame siuntos perdavimo – priėmimo dokumente bei, dalyvaujant kurjeriui, surašyti laisvos formos siuntos pažeidimo aktą. Pirkėjui neatlikus šių veiksmų, Pardavėjas yra atleidžiamas nuo atsakomybės prieš Pirkėją dėl prekių pažeidimų, jeigu tokie pažeidimai buvo sąlygoti pakuotės pažeidimų, kurių Pirkėjas  nepažymėjo aukščiau nustatyta tvarka.

Post Your Comment Here

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *